Faculteit Mens en Welzijn

Campus Schoonmeersen
Valentin Vaerwyckweg 1 (auto, post)
Voskenslaan 270
9000 Gent
  +32 (0)9 243 26 29
  fmw@hogent.be

Faculteit Natuur en Techniek

Campus Schoonmeersen
Valentin Vaerwyckweg 1 (auto, post)
Voskenslaan 270 (voetgangers, openbaar vervoer)
9000 Gent
  +32 (0)9 243 27 00
  fnt@hogent.be

Faculteit Bedrijf en Organisatie

Campus Schoonmeersen
Valentin Vaerwyckweg 1 (auto, post)
Voskenslaan 270
9000 Gent
  +32 (0)9 243 22 00
  fbo@hogent.be

School of Arts

Campus Bijloke
J. Kluyskensstraat 2
9000 Gent
  +32 (0)9 267 01 00
  www.hogent.be/arts
  schoolofarts@hogent.be

Leerkracht secundair?

Ben je leerkracht secundair onderwijs? Neem dan een kijkje bij ons gericht aanbod voor het secundair onderwijs.

Aanbod secundair onderwijs

Dinsdag 05/03/2019
Namiddag 1 13:30 - 14:30  Lichamelijke opvoeding: doel- en terugslagsporten II - handbal Inschrijven
Namiddag 2 14:30 - 15:30  Lichamelijke opvoeding: doel- en terugslagsporten II - handbal Inschrijven
Namiddag 3 13:30 - 15:30  Geschiedenis II Inschrijven
Namiddag 4 13:30 - 15:30  Engels II Inschrijven
Namiddag 5 13:30 - 15:30  Project kunstvakken II Inschrijven
Namiddag 6 13:30 - 15:30  Informatica II Inschrijven
Namiddag 7 13:30 - 15:30  Natuurwetenschappen Inschrijven
Namiddag 8 13:30 - 15:30  Project algemene vakken II Inschrijven
Woensdag 06/03/2019
Voormiddag 1 08:15 - 10:15  Muzikale opvoeding II - muziekgeschiedenis Inschrijven
Voormiddag 2 08:15 - 10:15  Plastische opvoeding II Inschrijven
Voormiddag 3 08:15 - 10:15  Nederlands II Inschrijven
Voormiddag 4 08:15 - 10:15  Economie II Inschrijven
Voormiddag 5 08:15 - 10:15  Voeding-verzorging II Inschrijven
Voormiddag 6 08:15 - 10:15  Handel-burotica II - handel Inschrijven
Namiddag 13:30 - 15:30  Geschiedenis II Inschrijven
Vrijdag 08/03/2019
Voormiddag 1 08:15 - 10:15  Aardrijkskunde II Inschrijven
Voormiddag 2 08:15 - 10:15  Niet-confessionele zedenleer II Inschrijven
Voormiddag 3 08:15 - 10:15  Frans II Inschrijven
Voormiddag 4 08:15 - 10:15  Wiskunde II Inschrijven
Namiddag 14:30 - 15:30  Lichamelijke opvoeding: individuele sporten - atletiek Inschrijven