Foto Klasworkshop 'Insecten: vriend of vijand?'

INVRIVI: Insecten vriend of vijand?

INVRIVI: Insecten vriend of vijand?

Welk nut hebben insecten? En waarom is diversiteit belangrijk? Trek samen met je leerlingen de natuur in tijdens een insectenworkshop.

In deze klassikale workshop ontdekken je leerlingen het belang van (nuttige) insecten en hun ecosysteemdiensten.

Na een presentatie trekken we met je leerlingen de natuur in om te kijken hoe het gesteld is met de diversiteit aan insecten in jullie schooltuin of een naburig park. We vangen de insecten, benoemen ze, en berekenen een diversiteitsindex.

Welke insecten zijn er te vinden? Hoe vang je verschillende insectensoorten? Hoe is het met onze diversiteit gesteld en hoe kunnen we ze nog verbeteren? Ontdek het antwoord samen met je leerlingen tijdens deze boeiende natuurworkshop.

Datum

In onderling overleg

Doelgroep

(Lager) en secundair onderwijs

Maximaal aantal leerlingen

30


Duur

2 tot 3 uur


Locatie

Campus Melle


Kostprijs

Gratis