
Procesbegeleiding ervaringskennis- en deskundigheid.
- groepstraining
- in-company
- dagonderwijs
- op aanvraag
Ervaringskennis krijgt steeds meer erkenning naast wetenschappelijke en professionele kennis. Ontdek als organisatie die aan de slag wil gaan met ervaringswerkers hoe deze kennisvormen elkaar versterken en bijdragen aan kwaliteitsvolle hulp- en dienstverlening.
Deelnemers: 6 tot 10
Prijs: €5000
Voor wie?
- Voor wie met ervaringswerkers aan de slag wil gaan en die samenwerking wil bevorderen
- Voorkennis is niet vereist
- Je stelt als organisatie of team zelf een groep van 6 tot 10 deelnemers samen die alle sessies kunnen volgen. De groep moet bestaan uit de verschillende stakeholders van de organisatie, inclusief ervaringsdeskundigen (al dan niet externen)
Eerder op zoek naar technische ondersteuning of advies? Ontdek al onze expertise binnen dit thema.
Wat mag je verwachten?
De inzet van ervaringsdeskundigen en ervaringswerkers begint meer en meer ingang te vinden in het sociale domein. Het is een doorgedreven vorm van participatie waarbij mensen die zelf weten wat het betekent om te leven in een maatschappelijk kwetsbare leefsituatie, die kennis en vaardigheden terug willen inzetten voor de ondersteuning van anderen. Toch botst men vaak op moeilijkheden in de samenwerking tussen ervaringsdeskundigen en professionals. Om de vragen en uitdagingen daarrond aan te pakken, heeft EQUALITY//ResearchCollective deze vorming ontwikkeld.
Je kunt je verwachten aan:
- 6 interactieve sessies op maat van jouw team of organisatie, gegeven door twee professionals, waarvan 1 ervaringsdeskundige
- Een kruisbestuiving van professionele, wetenschappelijke en ervaringskennis
- Creatieve en verbindende oefeningen
- Een inhoudelijke terugkoppeling bij de start van elke sessie
- Een beknopte neerslag van het proces
Sessie 1: Kennismaking + verkenning van de eigen context, draagvlak en weerstanden
Sessie 2: Visie ontwikkelen op ervaringskennis
Sessie 3: Visie ontwikkelen op wat ervaringsdeskundigen doen
Sessie 4: De positie van ervaringsdeskundigen in je organisatie vorm geven
Sessie 5: De ondersteuning van ervaringsdeskundigen realiseren
Sessie 6: De toekomst uitstippelen
Praktisch.
Locatie
Op locatie. Voor deze in-company training komen we naar je toe met een programma afgestemd op de noden en context van jouw organisatie.
Duur
Sessie 1 en 2 gaan in principe op dezelfde dag door; daar reken je best een volledige dag voor. Voor de resterende sessies plan je een halve dag per sessie in.
Prijs
Voor het volledige vormingspakket wordt een standaardtarief van 5000 euro gehanteerd. Dit bedrag is inclusief de effectieve vorming, de voorbereidingstijd en de neerslag van het proces en exclusief de vervoersonkosten en BTW.
Iets voor jouw team?
Vraag een intakegesprek voor een groepstraining die perfect aansluit bij de uitdagingen van jouw bedrijf of organisatie.

Ja, maar niet voor nu? Schrijf je in op de nieuwsbrief en blijf op de hoogte van nieuwe trainingen en inzichten binnen jouw vakgebied.