- Bijscholing - workshop
- do 23 april 2026
- GENT - Campus Mercator
De stem is één van de meest kwetsbare én krachtigste instrumenten die je als professional in handen hebt. Ze bepaalt hoe overtuigend je overkomt, hoe vlot je verbinding maakt met luisteraars en hoe helder onze boodschap binnenkomt.
Toch staan veel mensen nauwelijks stil bij hun eigen stemgebruik en stemgeluid; tot ze zichzelf plots via een opname horen. Gelukkig kan je stemgewoontes bijsturen zonder dat dit afbreuk doet aan wie je bent als spreker of persoon. Met de juiste begeleiding kan je je stem zelfs laten groeien in authenticiteit, flexibiliteit en impact.
Tijdens deze workshop krijg je de kans om je eigen stemrepertoire te verkennen en uit te breiden onder de enthousiaste en deskundige begeleiding van Elizabeth Ebbink. In een veilige en kleine setting ga je actief aan de slag met technieken die je stem vrijer, rijker en krachtiger maken. In deze hands-on-sessie ervaar je van dichtbij wat Elizabeth tijdens haar presentatie op het avondsymposium van Gentse Stemmen (22 april 2026) toelicht.
Aanbod.
Wie inschrijft voor deze workshop geniet korting voor het avondsymposium
What's in a voice? Stem en identiteit
Je betaalt dan 30 in plaats van 45 euro.
woensdag 22 april 2026
18 - 22 uur
Gent - campus Kantienberg Arteveldehogeschool
Ontdek het programma voor 2026 →
Deze activiteiten organiseren we naar aanleiding van de Werelddag van de Stem.
Maak kennis met de spreker.
Elizabeth Ebbink is psychoog van opleiding en heeft 20 jaar professioneel gezongen als sopraan, bij o.a. de Nederlandse Opera. Ze geeft stemtraining en -coaching, dit voor het versterken van leiderschap, effectiviteit en impact. Deze specialisaties heeft ze samengevoegd in haar stemtraining, eVoiceTraining. Ze heeft al meer dan 30 jaar ervaring en kennis in het verbeteren en verruimen van stemmen. Ze is ook frequent geïnterviewd auteur van de boeken ‘Ik hoor het aan je stem’ en ‘Ligt het aan je stem?’.
Meer info via Elizabeth Ebbink
Ontdek ook ons symposium
What's in a voice? Stem en identiteit
22.04.2026

Doelgroep
-Logopedisten, stemtherapeuten, stemcoaches en -pedagogen
-Ervaren sprekers die inspiratie zoeken, introverte sprekers, sprekers die meer warmte, diepte, verbinding, luidheid en overtuigingskracht zoeken in hun stem.
Wanneer?
Donderdag 23 april 2026
van 9 tot 12 uur.
Locatie
lokaal GMRCG2.008
Henleykaai 84
9000 Gent
Parkeren doe je in de omliggende straten. Deze campus is in de buurt van station Gent Sint-Pieters. Je kan de tram nemen tot aan de halte ‘Gent Koning Albertbrug’ (200 m) of halte ‘Gent Van Nassaustraat’ (450 m).
Kostprijs & inschrijven
Standaardtarief: 120 euro
prijs vrijgesteld van btw volgens art. 44 § 2.4°
Opgelet: aarzel niet om je in te schrijven. Het aantal plaatsen is beperkt tot 12 om een persoonlijke en kwalitatieve aanpak te kunnen garanderen! Inschrijven kan tot 7 april.
Korting met de kmo-portefeuille
Werk je in een kmo, een maatwerkbedrijf of als beoefenaar van een vrij beroep? Met deze subsidie recupereer je mogelijk een stuk van je inschrijvingsgeld. Erkenningsnummer HOGENT - opleiding: DV.O101616
Meer info over kmo-portefeuille
Info en contact
-
inhoudelijke vragen: eddy.hoste@hogent.be
-
praktische vragen over je inschrijving: LLO@hogent.be
- voor vragen rond je ingediende VLAIO-subsidiedossier voor de kmo-portefeuille kan je terecht bij kmoportefeuille@hogent.be
Certificaat
Na afloop ontvang je een attest van deelname indien gewenst.
In samenwerking met Gentse Stemmen.




Annuleringsvoorwaarden: Bij het niet bereiken van een minimumaantal inschrijvingen, zal HOGENT zich genoodzaakt zien deze activiteit te annuleren. Je zal daarvan per e-mail tijdig op de hoogte gebracht worden. Je inschrijvingssom storten we in dat geval terug. Zelf je ticket annuleren en de kost terugvorderen kan tot zeven dagen vooraf door te mailen naar LLO@hogent.be.
Vond je deze pagina al de max? Check dan zeker ook deze eens.
Logopedie en audiologie
Logopedie of audiologie studeren? In de bachelor logopedie en audiologie word je opgeleid tot een deskundige logopedist of audioloog mét praktijkervaring.bijscholingen
Bekijk ons uitgebreid aanbod navormingen, studiedagen, bijscholingen of nascholingen, workshops, symposia en congressen. Dit zijn korte vormingen van een of meerdere dagen. Een ideale manier om je …
