Faculteit Mens en Welzijn

Campus Schoonmeersen
Valentin Vaerwyckweg 1 (auto, post)
Voskenslaan 270
9000 Gent
  +32 (0)9 243 26 29
  fmw@hogent.be

Faculteit Natuur en Techniek

Campus Schoonmeersen
Valentin Vaerwyckweg 1 (auto, post)
Voskenslaan 270 (voetgangers, openbaar vervoer)
9000 Gent
  +32 (0)9 243 27 00
  fnt@hogent.be

Faculteit Bedrijf en Organisatie

Campus Schoonmeersen
Valentin Vaerwyckweg 1 (auto, post)
Voskenslaan 270
9000 Gent
  +32 (0)9 243 22 00
  fbo@hogent.be

School of Arts

Campus Bijloke
J. Kluyskensstraat 2
9000 Gent
  +32 (0)9 267 01 00
  www.hogent.be/arts
  schoolofarts@hogent.be

STUDIETRAJECTBEGELEIDERS

 

Studietrajectbegeleiding

De studietrajectbegeleiders zijn nauw betrokken bij het instroom-, doorstroom- en uitstroombeleid van de opleidingen. Bij programmahervormingen werken ze in overleg met de opleidingscommissies concordantietabellen tussen “oude” en “nieuwe programma’s” uit. Ze signaleren aan de opleidingen knelpunten inzake volgtijdelijkheid van de opleidingsonderdelen. Samen met de opleidingen worden er speciale trajecten uitgetekend, zoals bv. programma’s met studie-omvangvermindering, enz.

advies opleiding en studiecontracten | opvolging trajectkeuze | keuzeadvies diploma-, credit- of examencontract
advies vrijstellingen | keuzeadvies modeltraject of geïndividualiseerd traject
aanvragen bijzondere statuten en individuele onderwijs- en examenmaatregelen | advies leerkrediet en studievoortgangsbewaking

Maak een afspraak met je studietrajectbegeleider    Bekijk de mogelijke vrijstellingen

 
Graduaten

winkelmanagement, marketing, meertalig secretariaat, biotechnologie, chemie, elektromechanische systemen, elektromechanica, elektronica, topografie, bouw- en houtconstructie
alison.depourcq@hogent.be

informatica, programmeren, juridisch-administratieve ondersteuning,
rechtspraktijk, accounting administration, boekhouden


amber.steen@hogent.be

 

orthopedagogie
Annemie Bucquoye
campus Schoonmeersen
gebouw D, lokaal D2.023
09 243 23 18
annemie.bucquoye@hogent.be


 

 

sociaal werk
Annelies Madou
campus Schoonmeersen
gebouw D, lokaal D2.022
09 243 23 17
annelies.madou@hogent.be


 

 

verpleegkunde 
biomedische laboratoriumtechnologie

Joyce Huvaere
campus Vesalius
lokaal VESA 1.185
09 243 34 78

joyce.huvaere@hogent.be

 

 

kleuteronderwijs, lager onderwijs, secundair onderwijs en afstandsonderwijs lichamelijke opvoeding/bewegingsrecreatie
Laura Bruggeman
campus Ledeganck
lokaal LEDE 0.060
09 243 34 83
laura.bruggeman@hogent.be

 

banaba zorgmanagement en
intensieve zorgen en spoed

Joyce Huvaere
campus Vesalius
lokaal VESA 1.185
09 243 34 78

joyce.huvaere@hogent.be
 

 

ergotherapie en
voedings- en dieetkunde
logopedie en audiologie

Sofie Matthys
campus Vesalius
lokaal VESA 1.186
09 243 34 52
sofie.matthys@hogent.be

 

afstandsonderwijs orthopedagogie en 
afstandsonderwijs sociaal werk

Annelies Madou
campus Schoonmeersen
gebouw D, lokaal D2.022
09 243 23 17
annelies.madou@hogent.be
 

 

chemie,
vastgoed (afstudeerrichting vastgoed)

Cindy Vanhoutte
campus Schoonmeersen
gebouw C, lokaal C1.117
09 243 27 28
cindy.vanhoutte@hogent.be

Vanaf 14/08/2019: 
chemie: heidi.mertens@hogent.be
09 243 26 30
vastgoed: annelies.carbonnelle@hogent.be
09 243 27 28

 

mode- en textieltechnologie,
vastgoed (afstudeerrichting landmeten) en houttechnologie

Monique Dewinter
campus Schoonmeersen
gebouw C, lokaal C1.117
09 243 22 43
monique.dewinter@hogent.be

 

elektromechanica, agro- en biotechnologie
Sofie Claes
campus Schoonmeersen
gebouw C, lokaal C1.117
09 243 27 27
campus Melle
gelijkvloerse verdieping
09 243 27 27
sofie.claes@hogent.be

 

bedrijfsmanagement (accountancy-fiscaliteit),
toegepaste fiscaliteit (incl. afstandsleren)




Annick Van den Meersschaut
09 243 22 93
annick.vandenmeersschaut@hogent.be

 

retailmanagement, bedrijfsmanagement (KMO-management, logistiek management,
milieu- en duurzaamheidsmanagement), banaba internationaal bedrijfsmanagement


Ann Verdonck
09 243 22 91
ann.verdonck@hogent.be

 

bedrijfsmanagement (marketing, rechtspraktijk),
trendanalyse en implementatie,
digitale marketing
notarieel boekhouden


Evaline Coussement
09 243 22 92
evaline.coussement@hogent.be

 

bouwmanagement,
bedrijfsmanagement (financie- en verzekeringswezen), toegepaste informatica in afstandsleren, toegepaste informatica (campus Aalst)
Annelies Cuypers
09 243 38 08
annelies.cuypers@hogent.be

 

toegepaste informatica in dagonderwijs,
office management, IT-management



Eva Vermeire
09 243 22 90
eva.vermeire@hogent.be

 

campus Aalst: bedrijfsmanagement



Monique Dewinter
09 243 22 43
monique.dewinter@hogent.be

 

drama, educatieve master in de kunsten 

Pascal Desimpelaere
09 243 36 15 (of via secretariaat 09 243 36 00)
pascal.desimpelaere@hogent.be

 

muziek, educatieve master in de kunsten

Karen Van Petegem
09 243 36 17 (of via secretariaat 09 243 36 00)
karen.vanpetegem@hogent.be

 

audiovisuele kunsten, interieurvormgeving,
European Postgraduate in Arts in Sound (EPAS), educatieve master in de kunsten

Femke Neels
09 243 36 16 (of via secretariaat 09 243 36 00)
femke.neels@hogent.be 

 

beeldende kunsten, postgraduaat curatorial studies, postgraduaat digital storytelling, educatieve master in de kunsten 
Annelies Vlaeminck
09 243 36 18 (of via secretariaat 09 243 36 00)
annelies.vlaeminck@hogent.be 

 

landschaps- en tuinarchitectuur 
landschapsontwikkeling


Mieke Vandewoestyne
09 243 36 92 (of via secretariaat 09 243 36 00)
mieke.vandewoestyne@hogent.be